Mé SKYPE výukové metody

 Učte se, poslouchejte/mluvte a pozorujte během lekce psaný zápis ušitý přímo na míru vašim požadavkům a jazykové úrovni v ten samý moment!

Také máte po každé jazykové lekci ten divný pocit, že zákonitě musíte zapomenout vše, co jste se právě naučili? Ne se mnou! Díky mé výukové metodě budete mít možnost si po každé lekci projít detailní psaný záznam a vše si připomenout kolikrát jen budete chtít! Jsem totiž zvyklá svým studentům během každé hodiny pořizovat detailní psaný záznam .....

..... takže mě v ten samý moment můžete vidět, poslouchat a ještě díky funkci sdílení obrazovek pozorovat stále přibývající psané poznámky přímo ušité na míru vaší jazykové úrovni a znalostem - velmi efektivní způsob studia! Mé zápisky obvykle obsahují výklad slov stejného či opačného významu, gramatická vysvětlení a seznamy nové slovní zásoby i s výslovností u problematických slov.

Samozřejmostí je, že jakýkoliv požadovaný jazyk lze vyučovat v jakémkoliv dalším jazyce z mojí jazykové nabídky, takže pokud pocházíte např. z Británie a chcete se naučit španělsky, není vůbec žádný problém s anglicko-španělskou kombinací.