REFERENCE

Výuka přes SKYPE je moje první zkušenost s touto vyučovací metodou a jsem naprosto nadšená. Člověk nemusí nikam cestovat a výuku si užívá v klidu doma. Samozřejmě záleží na lektorovi a musím říci, že jsem opravdu velice ráda, že jsem potkala Elišku. Konečně jsem našla lektora, který nepreferuje klasickou výuku - učebnice-cvičení, připravuje sám podklady ke gramatice, články k určitému tématu, které pak rozebíráme, a slovíčka se tím učím v praxi a lépe si je zapamatuji. Všechny poznámky Eliška zapisuje do souboru, který během výuky vidím - používáme sdílení obrazovky. Soubor mi pak po výuce zašle i s ostatními materiály a já mám podklady ke studiu. Již jsem několikrát s angličtinou začínala a až nyní mohu říci, že mi výuka NĚCO přináší a vidím pokroky. Všem výuku doporučuji!!

Tereza

Elišku můžu jednoznačně doporučit. Vyzařuje z ní pozitivní energie a entuziasmus. Cizí jazyky opravdu umí a baví ji, což dokáže přenést i na své studenty, se kterými udržuje přátelský vztah a tudíž i komunikace s ní je naprosto bezproblémová. Mě osobně výborně připravila ke zkoušce z angličtiny na úrovni B2+, kterou jsem zdárně absolvoval, ačkoliv jsem tomu už ani sám nevěřil 🙂

Jiří

Děkujeme Elišce za hodiny italštiny, které jsou pro nás velkým přínosem jak v soukromém, tak pracovním životě. Lekce jsou v podání Elišky velice zábavné, takže se na každou z nich velice těšíme. Vítáme formu výuky přes SKYPE, který nám ušetří čas. Další výhodou je, že na monitoru ihned vidíme poznámky, které máme po hodině k dispozici na e-mailu. Tato metoda nám vyhovuje nejvíce ze všech metod, které jsme doposud vyzkoušely. 🙂

Marcela & Kačka

Po klasické výuce v různých jazykových kurzech, kde většina lektorů volí metodu učebnic a cvičení, jsem se rozhodla pro individuální výuku právě s Eliškou. A udělala jsem moc dobře! Hodiny s ní jsou velmi pestré, mají koncepci a posouvají člověka dál. Eliška naslouchá potřebám svého studenta, respektuje jeho cíle a hledá cesty, jak jich nejlépe dosáhnout. Přes osobní přístup a snahu vyjít vstříc neslevuje ze svých požadavků a nutí studenta pracovat. Zajímá ji zpětná vazba a v dalších hodinách ji zohledňuje. Výuka je opravdu efektivní a výsledky jsou vidět a hlavně slyšet 🙂 Jsem nadšena možností výuky přes Skype, protože mi umožňuje zdokonalovat se v angličtině odkudkoliv. S úsměvem, radostí a zaručeným výsledkem!

Lucia

S výukou po SKYPU jsem bylo moc spokojená, vše probíhalo bez problémů, kvalitní výklad, pro obě pohodlné. Díky Elišce jsem udělala maturitu z italského jazyka! 🙂

Julie

Když jsem paní Elišce Podlešákové během našich společných hodin německého jazyka navrhla, že bych se u ní chtěla na oplátku učit italsky, protože jsem se tuto řeč chtěla učit již dlouhou dobu, měla jsem trochu o bavy, jak to spolu vzhledem k mé zrakové vadě zvládneme. Jsem totiž zcela nevidomá. Hned při první hodině jsem však byla příjemně překvapená tím, jak bylo vše dobře připraveno a zorganizováno. Během výuky jsme doladily pár maličkostí a musím říct, že jsem velmi spokojená. Zejména mi vyhovuje to, že paní Podlešáková stíhá ve svých hodinách zapisovat vše, co během výuky probere a na konci hodiny pošle soubor se všemi jejími poznámkami, který poté slouží jako učební materiál místo učebnic. Oceňuji také to, že paní Podlešáková učí klasickou metodou, nesnaží se ve výuce používat moderní metody, které nám vnucovali na pedagogické fakultě a které mi vůbec nevyhovují.

Jana

Španělština s Eliškou je prima. Všechno krásně vysvětlí, na čase se dohodneme, je vidět, že ji učení těší a tím pádem baví i mě!

Helena

S výukou přes SKYPE jsem velice spokojený, nemusím nikam dojíždět za lektorkou, mohu zůstat ve svém pohodlí domova. Lektorka Eliška je velice příjemná a vstřícná. V jazycích se velice dobře orientuje a vždy ví o čem mluví. Vždy mi skvěle dokáže objasnit problém, který v danou chvíli mám a výborně problémovou látku naučí. Pokud zrovna žádný problém nemám nebo si zapomenu potřebné materiály k výuce, pokaždé má něco v zásobě. Myslím si, že bez ní bych do dalšího ročníku nepostoupil.

Jakub

K rozhodnutí vyzkoušet výuku cizích jazyků prostřednictvím online kurzů Elis mě vedlo několik faktorů. Mezi ty nejdůležitější patřily hlavně velice omezená až prakticky neexistující nabídka individuální výuky italského jazyka v mém regionu a také skutečnost, že exitující nabídky jazykových škol se omezují pouze na kurzy od září, nikoliv po dobu letních prázdnin. Ceny klasických jazykových kurzů prostřednictvím jazykových škol by se navíc v kombinaci s náklady na dopravu vyšplhaly do výše, kterou jsem nebyla ochotna akceptovat, a to nemluvím o časové náročnosti dojíždění na každou takovou výuku. V časové nenáročnosti a možnosti studovat prakticky odkudkoliv je to studentům příjemné, spatřuji obrovskou výhodu jazykových kurzů vedených online a domnívám se, že cena online kurzu pod záštitou Elis je v tomto ohledu naprosto adekvátní. U Elis si zejména cením osobního přístupu, který je zaručen výukou jeden na jednoho, tedy pouze student a lektor, mezi nimiž probíhá neustálá diskuse. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že v rámci jazykových kurzů Elis je kladem vysoký důraz na individuální přístup ke každému studentovi a tempo výuky stejně jako materiály a způsob výuky samotné je sestaven na míru studujícímu. Každá otázka je vždy zodpovězena a není problém se kdykoliv vrátit k látce již probrané. Studijní materiály má student k dispozici ihned po skončení výuky. A jsou v elektronické podobě. Student tedy není nucen k nákupu jiných výukových materiálů. Téma lekce je vždy dáno předem, ale jak jsem již předeslala, lektorka vždy postupuje dle potřeb studenta. Rozšiřuje slovní zásobu, trpělivě vysvětluje gramatické jevy a formou cvičení upevňuje již probranou látku. Za obrovský přínos výuky pod taktovkou Elišky Podlešákové považuji její neutuchající snahu o zpestřování výuky a její pozitivní přístup, který je každému studentovi nápomocný při zdolávání, v jeho očích mnohdy obtížně zvládnutelné, látky. Pokud jste obdobně jako já pracovně vytíženi, nechcete strávit hodiny dojížděním na výuku a dáváte přednost individuálním lekcím před skupinovými, pak jednoznačně doporučuji zvolit online jazykové kurzy. Pakliže navíc hledáte trpělivého lektora se smyslem pro humor a citem pro jazyk, pak by pro vás Elis jazykové online kurzy měly být jasnou volbou. S přáním příjemného dne odkudkoliv

Terka, spokojená studentka italského jazyka

Na výuce s Eliškou se mi mimojiné líbí, že ač přes přátelský přístup je velmi metodická a vytrvale procvičuje části jazyka, které se mi v hlavě na a ne udržet. Je skvělé, že výsledkem každé lekce je kromě nabytých znalostí i word s procvičovanými tématy.

Karel

Eliška je dokonalá profesionálka a skvělá lektorka. Okamžitě na ní poznáte, že cizími jazyky žije každá buňka jejího těla. Její lekce jsou vždy skvěle připravené. Jelikož sama učím jazyk přes Skype, moc dobře vím, kolik se za každou naší hodinou skrývá práce - nejde jen o 60 minut strávených interakcí se studentem. Spoustu času a péče věnuje i přípravě lekce, zpracování výstupu a vytvoření domácího úkolu. Eliška lekci studentovi ušije na míru, má vypracovaný skvělý systém, a to jak po stránce obsahové, tak grafické. Záleží jí na tom, aby materiály, které studentovi předá, byly jasné a přehledné. Pro dva studenty neexistují dva stejné výstupy z lekce, Eliška naprosto respektuje individualitu studenta. Velice obdivuji i její hlubokou znalost jazyka - dokáže například upozornit na rozdíly v používaní "španělské"a "latinskoamerické" španělštiny. V neposlední řadě pak oceňuji i naprostou pohodu, která panuje v našich hodinách, Eliška je úžasně pozitivní a veselý člověk a v hodinách se velmi často od srdce zasmějeme. Na každou naši lekci se vždy velmi těším a Elišku všem vřele doporučuji.

Kristýnalektorka francouzštiny